Також пропонуємо

Оздоровлення

Проживаючи в готелі «Квасова вода», Ви маєте змогу оздоровлюватись в  санаторії «Сонячне Закарпаття». Для оздоровлення санаторій використовує Полянські мінеральні води: «Поляна квасова» і «Поляна купіль». За показаннями лікарів, їх застосовують при лікуванні 75-80% всіх гастроентерологічних хвороб, які потребують санаторного лікування.

За наукової класифікації Полянські мінеральні води класифікуються як: мінеральна вода лікувально-столова, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, середньої мінералізації, слабо кисла, холодна, містить бор і фтор.

З огляду на хімічний склад, наукові дослідження, клінічні спостереження практичних лікарів, «Поляну квасову» і «Поляну купель» можна рекомендувати при таких патологічних процесах:

  • хронічних езофагіту, гастритах з підвищеною, збереженою та зменшеною кислотоутворюючою функцією шлунка, дуоденітах, в тому числі ерозійних;
  • виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки; ентеритах, колітах;
  • панкреатитах;
  • холециститах, ангіохолітах, гепатитах, гепатозах;
  • дискинезіях органів травного каналу;
  • цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гіперхолестеринемії і деяких інших гиперлипидеміях;
  • сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях сечовидільної системи;
  • симптомах депресії, гіпохондрії, абстинентному синдромі при відвиканні від куріння;
  • при дозованому лікувальному голодуванні для зменшення проявів ацидозу;
  • як один з інгредієнтів розчину для ортоградного перорального промивання всього травного каналу ізотонічним трисольовим розчином або для пероральної регідратації.

Мінеральна вода «Поляна квасова» також сприяє відновленню гепатоцитів (клітин печінки), ліквідує можливість каменеутворення в жовчному міхурі.

Полянські мінеральні води не тільки виводять з організму різноманітні «шлаки», але і підвищують стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища – хімічних, фізичних, біологічних.

Зменшення або усунення дистрофічних процесів, порушень функцій в органах травлення сприяє виведенню з організму «шлаків», їх ефективної нейтралізації, усуває передумови утворення їх в травному каналі. З іншого боку, мікроелемент фтор, який є в мінеральній воді, підвищує опірність організму навіть у випадках продовження дії хвороботворних агентів.

Хоч Полянські мінеральні води і порівнюють з «Боржомі», але у «Боржомі» розчинено всього 6,2-7,2 г мінералів на дм куб., що істотно менше, ніж у «Поляни квасової» і «Поляни купіль». У полянських водах в півтора рази більше вуглекислоти, ніж в боржомської, в біологічно активних кількостях містяться бор і фтор.

Лікувальні властивості мінеральних вод Свалявського району перевірялися в Швейцарії, Франції, Італії, а екологічна чистота в американському штаті Невада. Виявилося, що природна радіоактивність їх у вісім разів менше, ніж допускається жорсткими нормами США. Таким чином, свалявські мінеральні води за деякими з екологічних вимог перевершують найвищі світові стандарти.

Маєте запитання?

Зв'яжіться з нами!